Sahibinden Temiz Eğitimciden Boya ve Değişensiz 2011 Elentra Mod

2011 Hyundai Elentra

142.850 Km'de

146.750 TL

İLAN TARİHİ: 04/03/2021

İLAN NUMARASI: 00142

MARKA: Hyundai

MODEL: 1.6 D-CVVT Mode 

YIL: 2011

YAKIT: Benzin & LPG

KASA TİPİ: ​​Sedan

VİTES: Manuel

KM: 142.850

MOTOR HACMİ: 1591 CC

MOTOR GÜCÜ:132 HP

RENK: Gümüş Gri

GARANTİ: Hayır

TAKAS: Evet

DURUMU: İkinci El 

ARAÇ ÖZELLİKLERİ

 

Merhabalar. Araç mod paket diye geçmesine rağmen, mod üstü özellikleri de bulunmaktadır. Dört tekerde de disk fren vardır ve ABS`li, klimalıdır. (Alaşımlı jantları, geri görüş kamerası, duble ekranlı navigasyonlu android teybi ve koltuk kafalıklarındaki eğlence paketi) Muayenesine uzun süre vardır (Ekim -2019`da yapıldı). Araçta "Lavato" LPG kiti olup, yakıtı son derece memnuniyet vericidir. (Uzun yolda 1 LT LPG ile 16,1Km). Lastikleri %75 seviyesinde olup, tarafımdan çok iyi kalitede %90 seviyelerindeki kışlıkları (Michelin tam kauçuklu) da beraberinde verilecektir. Aracın bujileri, trigel zincir değişimi yenidir. (100-150 binde bir değişir) Baskı ve balataları iyi seviyededir. Çalışmayan aksamı olmayan araç, sizi asla üzmeyecek temizliktedir. Çizik ve vernik atmasından ötürü, arka tamponun tümünü, ön tamponun da 1/3`ünü ben boyattım.( Expertiz bu kısımlara bakmıyor ve tamponları orijinaldir, bilgilerinize) Satılacak diye masraftan kaçılmış bir araç değildir. Daha bir ay önce ( 7Martta) ön düzenin akis başlıkları, rotil, salıncak ,tabla ve fren balataları kontrol edildi, tozlukları yenilendi, parça değişimleri yapıldı. Yağ ve filtre değişimi yapılırken de araca en uygun ve en pahalı olan ürünler kullanıldı, tüm filtreler (LPG Dahil) değiştirildi. Aracın krank sensörü bile temizdir. (Çoğu ne olduğunu ve ne işe yaradığını bile bilmez.)

Aracın sicili tertemizdir(Plakadan sorgulatınız). Boyalı veya değişen, sökülen-takılan parçası da yoktur. Orijinal kitapçığı ve LPG montaj dökümanları ile yedek anahtarı da mevcuttur. Uygun ölçülerde pazarlığa açık olup, İX35`lerle (2012-13) takas düşünülebilir. İl dışından gelmek isteyenleri asla üzmez. Experi resimde ne işe öyle çıkar. Fiyatı mukayese ederken, tramer kayıtlı, boyalı ve değişenli ve resmi ile gerçeği örtüşmeyen araçlara da bakarak karar veriniz. Kesinlikle pişman olmayacağınız bir seçim olacaktır. 2-3 boyası, tadilatı, trameri olanlar bile 140 bin üzeri fiyatlar yazmışlar. Yakıt tasarruf aparatları da hediye edilecektir, (dört kışlıkla lastikle beraber) Dilediğiniz detayları da sorabilirsiniz. Fiyatta pazarlık yoktur ve gereğini ben fazlasıyla yaptım zaten. Aracın en ufak masrafı olmadığını yineliyorum. Ciddi alıcılar iyi mukayese etsin, öyle karar versin derim. Şimdiden yeni sahibine hayırlı olsun.

 

EKSPERTİZ DURUMU

 

Aracın tüm parçaları orijinaldır. Değişen ve boyalı parçası bulunmamaktadır.

İstediğiniz özellikte arabayı biz size bulalım ister sahibinden, ister galeriden mutlaka size uygun arabayı bulacağımıza emin olunuz.

İletişim Numarası

0552 562 30 27